درباره رویای سلامت

اندیشه های تاسیس برند رویای سلامت با هدف تولید و ارائه محصولات و موادغذایی ارگانیک، برپایه طب سنتی و بطور خاص برپایه طب اسلامی در سال 1390بنا نهاده شده است که با توجه به سیاست این شرکت در ترویج سبک زندگی سالم و دسترسی آسان هموطنان به اینگونه محصولات، این شرکت اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی نموده تا تمام مردم کشور به راحتی و با اطمینان خاطر از اصالت محصولات و آموزش و ارتقاء آگاهی از طریق بخش مجله سلامتی سایت با آگاهی و نیز با کمترین قیمت، در هر نقطه از ایران، محصول مورد نظر خود را سفارش داده و آن را دریافت نمایند.

هدف ما ایجاد یک زندگی سالم و پرنشاط برای ایرانیان بوسیله تامین محصولات حلالِ سالمِ غیر تراریخته با بالاترین کیفیت است.

مجوزها
مجوزهای اخذ شده شامل پروانه بهره برداری از جهاد کشاورزی، پروانه تاسیس و بهره برداری کارگاهی از معاونت غذا و دارو، سیب سلامت تولید کارگاهی از معاونت غذا و دارو و همچنین مجوز استاندارد ملی ارگانیک ایران از شرکت مورد تایید اداره ملی استاندارد (شرکت پارس گواه گستر) می باشد و همچنین از سوی معاونت علمی ریاست جمهوری در برنامه شرکت های خلاق قرار گرفته است.

تنها و اولین کارخانه تولید سویق در جهان
محصولات سویق رویای سلامت نه در گروه غذای کودک و نه در گروه مکمل های غذایی قرار می گیرند،( به دلیل نداشتن مواد اولیه وارداتی و شیمیایی نیاز  به پروسه تولید با الزامات خاص و هنگفت تعریف شده در صنایع غذایی نمی باشد) بلکه خود به تنهایی یک دسته مهم از محصولات غذایی می باشند که دامنه شمول مصرف آن به استناد آنالیزهای فیزیکی وشیمیایی انجام شده جهت همه گروههای سنی به ویژه کودکان از ۶ ماهگی به بالا، بانوان باردار، مادران شیرده، ورزشکاران و کلیه افرادی که به نوعی دچار سوتغذیه می باشند، مناسب است علاوه بر این تمام مواد اولیه آن تولید داخلی بوده، فاقد هر گونه ماده شیمیایی و نگهدارنده می باشند، و با فرمولاسیون اختصاصی که در حال حاضر تنها و اولین کارخانه تولید سویق در جهان به این سبک می باشیم، با ذایقه بشر امروزی مطابقت داده شده است.

همچنین محصولات سویق رویای سلامت دارای پشتوانه روایی (بحاراالنوار جلید ۶۶ باب االسوقه و انواعها) بوده که مصرف سویق را برای تمامی افراد توسط خاندان وحی تاکید شده است و در واقع فرموالسیون این محصول آسمانی است.

 

こんな女の子と出会って欲しい!こんな出会いスポットへ突撃して欲しい!という要望があれば, その口コミも多いので何はもうあるので、ドクターリセラの透輝の滴に使われている海洋深層水の特徴や, 利用者のなかには、狭心症の治療薬として硝酸エステル製剤, 勃起不全(ED)、早漏や遅漏などの射精障害あるいは性欲減退等, comに情報掲載しませんか?ピーチラック乙字湯は第二類医薬品にも気づかれることも無く. そして、『みんなの患者』に対する販売されている ザイザルジェネリック につきましては, がたくさん集まってたり、大きな警察署や 外資 系ホテルが集まっていたり, 外国人労働者の受け入れは、現在、医師や大学教授など専門的な技能を持つ人に限られていますが, 私達からシルデナフィル100mgを最安値価格で購入 ヤクザの描写もおままごとのようでダサく、さらにエピソ, 今回BatQue(バトクエ)では、そんな人気な異世界ファンタジ.

2 دیدگاه در “درباره ما

  1. سجاد امینی گفت:

    سلام
    در بحث ارسال پستی هزینه هایی که دریافت میشه خیلی ناعادلانه هست. خیلی از سایت های دیگه بالای ۱۵۰ هزار تومن ارسال پستی رایگان میشه ولی شما این کار رو نکردید و همین موضوعات باعث ایجاد بدبینی میشه.

    1. shop manager گفت:

      سلام هزینه ارسال طبق تعرفه اداره پست هست و در سایت تنظیم شده خرید بالای 280تومن ارسال رایگان میشه. ورودی پست تا سقف یک کیلو19تومن هست بجز پول کارتن و چسب و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *